SolarTech

O nás

Zaoberáme sa komplexným riešením dodinných domov, montážou slnečných kolektorov, podlahoveho kúrenia a liatinových kotlov na drevo všetkých výrobcov. Celoročná  automatická bez údržbová prevádzka. Slnečné kolektory slúžia predovšetkým na účel ohrevu teplej úžitkovej vody a na podporu vykurovania rodinných domov v zimnom období v nízkoteplotnom podlahovom kúrení.

Sme autorizovaní certifikovaní montážnici fungujúci od roku 2000. Máme oprávnenie a európsky certifikát na inštaláciu a montáž slnečných kolektorov Thermo/solar  Žiar nad Hronom.

Výrobca slnečných kolektorov je ocenený a uznaný za vysokú kvalitu v renomovaných nemeckých skúšobniach, ale najmä 30-ročnými praktickými skúsenosťami ich užívateľov v domácnostiach. Doteraz už viac ako 1000000 (milión) kolektorov rôznych  prevedení výrobcu Thermo/solar funguje vo všetkých kútoch Európy ba i celého sveta.  Vyvážajú sa do 45 krajín sveta. Kolektory sú špičkovej kvality s mimoriadne dlhou životnosťou, niekoľko násobnou návratnosťou a s veľkou tradíciou.

kotolna