SolarTech

€uro cenník

OZE (obnoviteľný zdroj energie) je zdroj, ktorého energetický potenciál sa trvalo obnovuje prírodnými procesmi, alebo činnosťou ľudí.

Solárny zásobník 300-1000 litrovy (bojler) dvoj alebo troj valentný (solar, elektrika, plyn, pevnépalivo) slnečné kolektory, hliníková konštrukcia, digitálna regulácia(zobrazuje momentálny a celkový tepelný zisk v kWatt/h), kabeláž, snímače teplôt, čerpadlo Grundfos-F, Thesol (nemrznúca ekologická zmes-propilénglikol), medené tvarovky, Cu rúry armatúry, exteriérové izolácie, expanz,  rôzne iné špeciálne systémové solárne prvky,réžia, doprava, montáž práca a DPH.

Záruka 12 rokov, pri odovzdávaní zákazky, po montáži dodávame všetky potrebné  certifikáty, potvrdenia dokumenty na poskytnutie štátnej dotácie.

Cena je špecifická u každého majiteľa zariadenia. Vypočítame ju priamo u nás na firme vo Vígľaši.  Od veľkosti a rozsiahlosti solárneho systému, dĺžky vedenia od kolektorov zo strechy až k bojleru a od typu bojlera je cena pohyblivá v závislosti od dodavateľov komponentov .

Navštívte nás,radi vás uvidíme.

Máme certifikát a oprávnenie na montáž slnečných kolektorov s označením Keymark a kompletých solárnych zariadení. Máme dlhodobé skúsenosti, tak isto máme dobré referencie a meno, so svetlou budúcnosťou. Naša kompletná solárna zostava špičkovej kvality nie je lacná, čoho sme si vedomí v porovnaní s dovozom z  Číny. Používame iba európske materiály. Naša montážna firma má každoročne rastúcu tendenciu.